njuforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
njuforum

Punom parom po starom!
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moramo ozbiljno porazgovarati....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Moramo ozbiljno porazgovarati.... Empty
PostajNaslov: Moramo ozbiljno porazgovarati....   Moramo ozbiljno porazgovarati.... Emptysri stu 04, 2009 7:28 pm

Jel se i vi ježite od te rečenice?
ja sam ju danas čula i sva sam se naježila.... :affraid: to nikad ne izađe na dobro...Moramo ozbiljno porazgovarati.... Kaffeetrinker_2
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

Moramo ozbiljno porazgovarati.... Empty
PostajNaslov: Re: Moramo ozbiljno porazgovarati....   Moramo ozbiljno porazgovarati.... Emptysri stu 04, 2009 7:41 pm

Tratinčica je napisao/la:
Jel se i vi ježite od te rečenice?
ja sam ju danas čula i sva sam se naježila.... :affraid: to nikad ne izađe na dobro...Moramo ozbiljno porazgovarati.... Kaffeetrinker_2

čuj.. ovisi TKO JE KAŽE Very Happy Kad je JA kažem ... ne naježim se Very Happy

Zezam se... ma - sere mi se od tog... Il dođi, sjedi, kaži šta imaš.. il šuti. Čemu - NAJAVE unaprijed? Ako moramo razgovarat - onda razgovaraj. A ne ono... mačka ti se šeta po krovu...
[Vrh] Go down
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Moramo ozbiljno porazgovarati.... Empty
PostajNaslov: Re: Moramo ozbiljno porazgovarati....   Moramo ozbiljno porazgovarati.... Emptysri stu 04, 2009 7:51 pm

pa daaaaa..to i ja kažem
[Vrh] Go down
Malavida

Malavida


Broj postova : 30
Join date : 04.11.2009

Moramo ozbiljno porazgovarati.... Empty
PostajNaslov: Re: Moramo ozbiljno porazgovarati....   Moramo ozbiljno porazgovarati.... Emptysri stu 04, 2009 9:41 pm

Mrzim tu recenicu!!! Evil or Very Mad
To je specijalnost moje mame.A obicno znace najavu jednostrane komunikaciju.
U vezi je bilo par takvih recenica,ali samo kad nam je raspored bio takav da nam je samo rokovnik falio pa da upisujemo sastanke i razgovore.
I jer je ta recenica sluzila za stabiliranje "neutralnog terotorija" lol!
Ta nam recenica sluzi da ne izbjegavamo neugodne teme koje se ne daju ni meni ni njemu ili koji zahtjevaju da nismo preumorni i/ili gladni sto stvara dodatnu nervozu.
Dakle - moramo ozbiljnjo razgovarati siti! Laughing
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

Moramo ozbiljno porazgovarati.... Empty
PostajNaslov: Re: Moramo ozbiljno porazgovarati....   Moramo ozbiljno porazgovarati.... Emptysri stu 04, 2009 11:22 pm

Mi smo to vec oduvijek obavljali nakon rucka ili vecere, kad jos svi sjede za stolom, ako je tema koja se tice svih ukucana.
Za razgovor u dvoje sam uvijek nasla pogodan trenutak.......ali bez najave i upozorenja ... ROFL
[Vrh] Go down
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Moramo ozbiljno porazgovarati.... Empty
PostajNaslov: Re: Moramo ozbiljno porazgovarati....   Moramo ozbiljno porazgovarati.... Emptyčet stu 05, 2009 1:27 pm

meni je to ko ono kad si balavac pa ti mama fino najavi da ćeš dobit batina i ti onda čekaš da stara ulovi malo vremena da te istuče Laughing lol!
[Vrh] Go down
Malavida

Malavida


Broj postova : 30
Join date : 04.11.2009

Moramo ozbiljno porazgovarati.... Empty
PostajNaslov: Re: Moramo ozbiljno porazgovarati....   Moramo ozbiljno porazgovarati.... Emptyčet stu 05, 2009 8:41 pm

Laughing
Kako si blesava.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moramo ozbiljno porazgovarati.... Empty
PostajNaslov: Re: Moramo ozbiljno porazgovarati....   Moramo ozbiljno porazgovarati.... Empty

[Vrh] Go down
 
Moramo ozbiljno porazgovarati....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
njuforum :: KOD KUĆE JE NAJGORE :: Voli-ne voli-
Forum(o)Bir: