njuforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
njuforum

Punom parom po starom!
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 lajaonica :D

Go down 
+3
Malavida
Bassanac
daru
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
First lady




Broj postova : 1
Join date : 04.11.2009

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptysri stu 04, 2009 10:02 pm

A sto se dogodi?
Nije da sam bila super aktivna zadnje vrime ali tamo imam drage uspomene i di je to sada....ima li ikakvih autorskih prava Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ode sve u nepovrat i kako sad dva foruma? Dobila sam mail ima jos neki, nisam pila a cinim se samoj sebi pijana!


Nego dobar dan!
[Vrh] Go down
Bassanac
Admin
Bassanac


Broj postova : 124
Join date : 03.11.2009
Age : 48
Lokacija : Križevci

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptysri stu 04, 2009 10:18 pm

First lady je napisao/la:
A sto se dogodi?
Nije da sam bila super aktivna zadnje vrime ali tamo imam drage uspomene i di je to sada....ima li ikakvih autorskih prava Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ode sve u nepovrat i kako sad dva foruma? Dobila sam mail ima jos neki, nisam pila a cinim se samoj sebi pijana!


Nego dobar dan!

Dobar dan...
Gal je prodao (ili 'prodao') NF koji se automatski pripojio tom novom forumu koji ga je kupio.
Tamo su svi postovi s NFa, i svi clanovi NFa...
Osim nas par, nas par koje bih mogao nazvat - pokretom otpora! Very Happy
[Vrh] Go down
http://njuforum.friendhood.net
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptysri stu 04, 2009 10:57 pm

Bassanac je napisao/la:

Osim nas par, nas par koje bih mogao nazvat - pokretom otpora! Very Happy

Laughing underground Laughing
[Vrh] Go down
Bassanac
Admin
Bassanac


Broj postova : 124
Join date : 03.11.2009
Age : 48
Lokacija : Križevci

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptysri stu 04, 2009 11:00 pm

lajaonica :D - Page 2 Img110
[Vrh] Go down
http://njuforum.friendhood.net
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptysri stu 04, 2009 11:05 pm

ROFL Laughing a bem ti sunac... TRBUH ME BOLI OD SMIJEHA Laughing
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptysri stu 04, 2009 11:08 pm

Laughing ... alo...alo... Laughing
[Vrh] Go down
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptyčet stu 05, 2009 1:43 am

lajaonica :D - Page 2 25r30wi lol! lajaonica :D - Page 2 25r30wi
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptyčet stu 05, 2009 11:09 pm

Misli
iduci put kad se opet sretnemo trebali bi se uniformirati! Namiguš

mislim, nesto prigodno, neobicno..... ili veselo.... zubo


Zadnja promjena: Cuca; čet stu 05, 2009 11:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptyčet stu 05, 2009 11:10 pm

Cuca je napisao/la:
Misli
iduci put kad se opet sretnemo trebali bi se uniformirati! Namiguš

Misliš? Very Happy Men se čini da već i vako LIČIMO Laughing Samo PREGAČE nemamo Very Happy
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptyčet stu 05, 2009 11:12 pm

daru je napisao/la:
Cuca je napisao/la:
Misli
iduci put kad se opet sretnemo trebali bi se uniformirati! Namiguš

Misliš? Very Happy Men se čini da već i vako LIČIMO Laughing Samo PREGAČE nemamo Very Happy

ROFL
ma lako za to... zubo

lajaonica :D - Page 2 Alle3



Laughing
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptyčet stu 05, 2009 11:28 pm

ROFL Laughing
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptyčet stu 05, 2009 11:35 pm

daru je napisao/la:
ROFL Laughing

jes kuzila da su na slici svi muskarci? ROFL
[Vrh] Go down
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 2:19 am

Laughing Laughing to će nam biti dress code idući put ROFL a bass će nam biti glavna koka Laughing
[Vrh] Go down
Bassanac
Admin
Bassanac


Broj postova : 124
Join date : 03.11.2009
Age : 48
Lokacija : Križevci

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 2:20 am

Tratinčica je napisao/la:
Laughing Laughing to će nam biti dress code idući put ROFL a bass će nam biti glavna koka Laughing

O's ti peske it doma? Twisted Evil


Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://njuforum.friendhood.net
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 2:24 am

neću hvala Laughing ROFL Laughing ev bit ću fina Liza
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 10:56 pm

dobro, onda predlazem pidjama party Cheer

ROFL

za cure zubo

lajaonica :D - Page 2 PijamaParty_thumb%5B5%5D

za decke zubo

lajaonica :D - Page 2 4224

Laughing
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 11:11 pm

ne znam TKO bi se VIŠE SMIJAO ROFL Laughing MI NJIMA ili ONI NAMA ... kad bi doletile u ovim HOT PANTS ROFL Laughing Dobro... nekima od nas to i STOJI, al ... ono.. ja bi sad u njih - samo ako i noge vake dilaju uz pidžamu ROFL
A nekad se nisam skidala iz njih.... aaaaaaaaah! Cuco! Što mi radiš! U sevdahe me bacaš ROFL
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 11:17 pm

daru je napisao/la:
ne znam TKO bi se VIŠE SMIJAO ROFL Laughing MI NJIMA ili ONI NAMA ... kad bi doletile u ovim HOT PANTS ROFL Laughing Dobro... nekima od nas to i STOJI, al ... ono.. ja bi sad u njih - samo ako i noge vake dilaju uz pidžamu ROFL
A nekad se nisam skidala iz njih.... aaaaaaaaah! Cuco! Što mi radiš! U sevdahe me bacaš ROFL


ROFL

meni sveki donjela 80-tih jedan iz kanade, svjetloplavi plis i ovog kroja, ali hlace jos krace, onak bokserice s bijelim rubovima... ROFL

lajaonica :D - Page 2 Aydin1


nosila sam ga dok se nije raspao Laughing

Misli ili ja.......ROFL
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 11:35 pm

uuuuf! Ne podsjećaj me! Laughing Ove TUTE 80tih ... Very Happy I serijal onih lepršavih minjaka ... dobro... tu su me već i 90te ufatile Laughing Samo novi milenij nešto nije bio blagodatan prema toj modi... bar ne za mene ROFL Sve neki krojevi - u kojima ti noge ne zgledaju ko prije Very Happy (mislim... ZGLEDAJU...samo je KROJ KRIV!)
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 11:46 pm

daru je napisao/la:
uuuuf! Ne podsjećaj me! Laughing Ove TUTE 80tih ... Very Happy I serijal onih lepršavih minjaka ... dobro... tu su me već i 90te ufatile Laughing Samo novi milenij nešto nije bio blagodatan prema toj modi... bar ne za mene ROFL Sve neki krojevi - u kojima ti noge ne zgledaju ko prije Very Happy (mislim... ZGLEDAJU...samo je KROJ KRIV!)

ROFL

ma nema vise mode za zene, samo za neke bezsisate i bezguzate metle!

ROFL
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 11:47 pm

saaaaamo se ti pravi mutava cuco Kava Tamo pustiš kost na "šta radite" i onda - ni A dalje o tome Kava Neka, neka Kava

DETALJI???? Gladan KAKAV SPOJ? WHO? WHERE? WHAT? Very Happy šta tako LIŠO misliš proć??? Samo sa - izjavom da ČEKAŠ???Very Happy
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 11:54 pm

daru je napisao/la:
saaaaamo se ti pravi mutava cuco Kava Tamo pustiš kost na "šta radite" i onda - ni A dalje o tome Kava Neka, neka Kava

DETALJI???? Gladan KAKAV SPOJ? WHO? WHERE? WHAT? Very Happy šta tako LIŠO misliš proć??? Samo sa - izjavom da ČEKAŠ???Very Happy

pa OVDJE sam nekoga od vas cekala .......... ROFL
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptypet stu 06, 2009 11:57 pm

i sad bi ja trebala nasjest na taj trik? ROFL Laughing Guuuukni golubeeee! Very Happy
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptysub stu 07, 2009 12:05 am

daru je napisao/la:
i sad bi ja trebala nasjest na taj trik? ROFL Laughing Guuuukni golubeeee! Very Happy

ma ne! stvarno sam tebe cekala Beljo beljavi
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Emptysub stu 07, 2009 12:11 am

Cuca je napisao/la:
daru je napisao/la:
i sad bi ja trebala nasjest na taj trik? ROFL Laughing Guuuukni golubeeee! Very Happy

ma ne! stvarno sam tebe cekala Beljo beljavi

Draga, nemoj me krivo shvatit... volim ja tebe jako... al ZAR OD SVIH MUŠKIH KOMADA NA OVOM LIJEPOM SVIJETU, JA VEČERAS IMAM SPOJ - S TOBOM???
Bonk ROFL Laughing Cucooooooooooooooo! Ne radi mi to!!! ROFL Laughing Ti si bar PASLA OČI na - prozormajstoru .... ja NI TO!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





lajaonica :D - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lajaonica :D   lajaonica :D - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
lajaonica :D
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
njuforum :: DRUŽENJE I ZABAVA :: Chateraj, offtopičarenje i ostale zabave-
Forum(o)Bir: