njuforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
njuforum

Punom parom po starom!
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P

Go down 
+2
Bassanac
Tratinčica
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptyčet stu 05, 2009 1:43 pm

Razz


Jel ima šta pametnog? Very Happy
[Vrh] Go down
Bassanac
Admin
Bassanac


Broj postova : 124
Join date : 03.11.2009
Age : 48
Lokacija : Križevci

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptyčet stu 05, 2009 4:57 pm

Nema! Osim mene... Rolling Eyes

Gledas Xenu ratnicu? zubo
[Vrh] Go down
http://njuforum.friendhood.net
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptyčet stu 05, 2009 6:23 pm

Bassanac je napisao/la:
Nema! Osim mene... Rolling Eyes

Gledas Xenu ratnicu? zubo

Ne Kava Ja JESAM Xena ratnica Kava

Gledaš rvacke sapunice?
[Vrh] Go down
Malavida

Malavida


Broj postova : 30
Join date : 04.11.2009

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptyčet stu 05, 2009 8:59 pm

Nope!

Jel' gledas meksicke sapunice? Very Happy
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptyčet stu 05, 2009 9:04 pm

nope

a američke? ROFL
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptyčet stu 05, 2009 11:07 pm

ne, njemacke, da mogu zaspat popodne ROFL

kuhas li svakodnevno?
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptyčet stu 05, 2009 11:12 pm

đe me nađe! ROFL NE! Very Happy Nemam za koga svakodnevno Kava Mladi gospon ruča "vani"... nekad i ja... a večeru - ponekad... a često FUŠ Very Happy

Jedeš svakodnevno? Laughing
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptyčet stu 05, 2009 11:15 pm

Jedem svakodnevno da! ROFL


Tusiras se ujutro ili navecer?
[Vrh] Go down
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 2:07 am

kako kad,al više navečer pred spavanje Sleep

kada ili tuš?
[Vrh] Go down
Malavida

Malavida


Broj postova : 30
Join date : 04.11.2009

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 1:09 pm

Ovisi sto pitas: imam kadu,ali preferiram tus.

Burek od sira ili od mesa?
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 1:13 pm

SIR Very Happy Iako Bosanci razapinju kad se to zove BUREK .. al - SIR zubo

Zašto su zatvorili Braću?
[Vrh] Go down
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 1:16 pm

došla sestra koju su raspizdili od prije pa im sve pozatvarala Very Happy

jel tako bilo ili?
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 1:41 pm

nemam pojma... zato pitam Very Happy Bit će... il joj nisu jogurt dali uz burek Very Happy

Je l svugdje ovako tmurno i sivo danas?
[Vrh] Go down
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 1:48 pm

je....totalno depresivno...i got the blues..pararara...Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P 4chsmu1


šta'š jesti za ručak?
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 2:01 pm

a kuhat ću genijalcu rižu ... pa ću nešto na "tu temu" ... tipa riži-biži i puretina il neš slično

A ti? Gladan
[Vrh] Go down
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 2:18 pm

ko zna..ja si ispekla 3 mekuše sad,jednu sam smazala,tako da će ove dvije vjerojatno biti za ručak ROFL a pto ću kuhat kad nikoga nema po cijele dane...svi se školuju a ja glumim domaćicu Laughing

jel fejsbučiš puno?
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 3:03 pm

neeeeeee ROFL

Je l forumaš puno? Very Happy
[Vrh] Go down
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 3:07 pm

ja? ma kakvi...bože me sačuvaj Kava


jel uopće visiš na netu? Very Happy
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypet stu 06, 2009 10:22 pm

da, o-visim cijelo slobodno vrijeme koje mi cijelodnevni posao dozvoljava Bonk


jesi i ti lijen/a i mamuran/na nakon rucka/vecere? Sleep
[Vrh] Go down
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptysub stu 07, 2009 10:58 am

oo da....taman za zaleć Very Happy


hoćeš li subotu provesti radno?
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptysub stu 07, 2009 12:32 pm

e PA - razmišljam o tome... should I stay or should I go (moram do otoka očistit vijence itd itd sa groba... a vrijeme i nije neko za akciju... za sad ne pada... pa se dvoumim)

Šta se danas radi?
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptysub stu 07, 2009 9:09 pm

1. na dorucak s prijateljicom Kava
2. jedan sat posla na poslu Bonk
3. kupovina vaznih malenkosti Rolling Eyes
4. relax & chill Kava


ides sutra van kuce?
[Vrh] Go down
daru

daru


Broj postova : 199
Join date : 03.11.2009
Age : 50
Lokacija : grad na Rječini

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptysub stu 07, 2009 10:01 pm

morat ću ... bar do dućana Very Happy

Ideš kamo večeras?
[Vrh] Go down
Cuca

Cuca


Broj postova : 111
Join date : 04.11.2009
Lokacija : u pripizdini....

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptysub stu 07, 2009 10:17 pm

Definitivno NE! Kava


nosis li vec cizmice ili cekas snijeg?
[Vrh] Go down
Malavida

Malavida


Broj postova : 30
Join date : 04.11.2009

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Emptypon lis 14, 2013 10:46 am

Ja se nadam da će danas mama kuhati zubo 

Koje čarape imaš na nogama?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P Empty

[Vrh] Go down
 
Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
njuforum :: DRUŽENJE I ZABAVA :: Chateraj, offtopičarenje i ostale zabave-
Forum(o)Bir: