njuforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
njuforum

Punom parom po starom!
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P

Go down 
+2
Bassanac
Tratinčica
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Emptypon lis 14, 2013 9:26 pm

neke ružne sive, baš su bezveze


šta ima?Very Happy 
[Vrh] Go down
Bassanac
Admin
Bassanac


Broj postova : 124
Join date : 03.11.2009
Age : 48
Lokacija : Križevci

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Emptypon lis 14, 2013 9:30 pm

Nist, deseti mjesec, jesen...



...sta je to mininogomet? Misli 
[Vrh] Go down
http://njuforum.friendhood.net
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Emptypon lis 14, 2013 9:32 pm

to ti je nogomet, ko mali nogomet, ali nije mali nogomet, još je manji od malog nogometa Misli 


koji klinac će ti mininogomet?Misli 
[Vrh] Go down
Bassanac
Admin
Bassanac


Broj postova : 124
Join date : 03.11.2009
Age : 48
Lokacija : Križevci

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Emptypon lis 14, 2013 9:37 pm

Ne treba mi, nego sam vidio na TV...


Je l bi Njuf treb'o bit zelene boje?
[Vrh] Go down
http://njuforum.friendhood.net
Tratinčica

Tratinčica


Broj postova : 165
Join date : 03.11.2009
Lokacija : u vladi

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Emptypon lis 14, 2013 9:43 pm

pa šta ja znam...sutra je bajram,pa ono... mogao bi se malo zazelenit ROFL 

kad će bit neki party povodom otvaranja foruma?
[Vrh] Go down
Bassanac
Admin
Bassanac


Broj postova : 124
Join date : 03.11.2009
Age : 48
Lokacija : Križevci

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Emptypon lis 14, 2013 9:50 pm

Cek, tek smo skuzili da je otvoren, pa ono, dok nam dođe do mozga.
Mogli bi na ljeto Very Happy



Sta je Bajram?
Je l to ono kad najebe - ovan?
[Vrh] Go down
http://njuforum.friendhood.net
mali_od_nichega

mali_od_nichega


Broj postova : 13
Join date : 03.11.2009
Lokacija : Pripizdina donja

Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Emptypon lis 14, 2013 11:37 pm

Valjda Very Happy



Koliko dugo nas nije bilo? Na NJUFU jelte.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P   Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Ja postavim pitanje i onda ti odgovoriš pa postaviš pitanje i tako opet...:P
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
njuforum :: DRUŽENJE I ZABAVA :: Chateraj, offtopičarenje i ostale zabave-
Forum(o)Bir: